WROCŁAW W PIGUŁCE  Hydropolis-Afrykarium-ZOO, krasnale, gondola „Polinka” 

 Dzień 1 

Zbiórka pod szkołą ok. godz. 7:30. Wyjazd w stronę Wrocława. W programie: wizyta w Hydropolis– multimedialnym centrum wiedzy o wodzie, gdzie w 7 stałych strefach tematycznych zobaczymy m.in. symulator śniegu, ogień z pary wodnej, batyskaf czy drukarkę wodną. Spacer słynnym Szlakiem Krasnali, dzięki któremu poznamy najważniejsze atrakcje i zabytki Starego Miasta, jeden z najpiękniejszych rynków w Polsce, kamieniczki Jaś i Małgosia, Jatki Wrocławskie oraz Uniwersytet Wrocławski. Czas na pamiątki. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd w okolice Parku Szczytnickiego. W programie: wizyta w Afrykarium- pawilonie ze zwierzętami z Czarnego Kontynentu, rafy koralowej i Kanału Mozambickiego- oszklonego tunelu z rekinami i płaszczkami. Spacer po najstarszym ogrodzie zoologicznym w Polsce a w nim ponad 10 tys. zwierząt, zobaczymy m.in. słonie, tygrysy, terrarium z wężami i strefę „Dziecińca” czyli najmłodszych zwierząt z ZOO- małe kozy, króliki i osiołki. Czas na pamiątki. Obiad. Spacer do Hali Stulecia ze słynną grającą fontanną i Ogrodem Japońskim (z zewnątrz). Przejazd wyjątkową kolejką gondolową, która kursuje nad Odrą pomiędzy głównym kampusem Politechniki Wrocławskiej, a Geocentrum. Powrót pod szkołę około godz. 19:00.

Cena od
480* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author