TORUŃ I TAJEMNICZA BIAŁA DAMA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 W programie: Młyn Wiedzy – czyli centrum interaktywnych urządzeń ze świata przyrody, fizyki i innych dziedzin nauki. Spacer po Toruniu, Rynek Nowomiejski, Pomnik Piernikarki, Smok Toruński, Zamek Krzyżacki, mury obronne z Krzywą Wieżą, Rynek Staromiejski z gotyckim ratuszem, Pomnik Flisaka i pieska Filutka, Dom Mikołaja Kopernika i Katedra św. Janów. Przejazd na nocleg do zamku w Golubiu Dobrzyniu. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocny spacer z pochodniami po komnatach i podziemiach zamku w poszukiwaniu „Białej Damy”. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Krótki spacer po miasteczku, zapoznanie się z terenem i przejazd do Torunia. Seans w planetarium dostosowany do wieku uczestników. Warsztaty piernikarskie, na których dowiemy się m.in. skąd pochodzi nazwa słynnych pierników „Katarzynki”. Obiad. Powrót ok. 20:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

329 pln

34-30os. + 2op.

349 pln

29-25os. + 2op.

369 pln

Podobne wyjazdy

About the Author