BRANDENBURGIA PO SĄSIEDZKU (2 DNI)

Dzień 1 

Wyjazd o 6:00, przejazd do Berlina. W programie: Mur Berliński, spacer po stolicy Niemiec: Aleksanderplatz z wieżą TV, Katedra Berlińska, Wyspa Muzeów, Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Muzeum Czekolady- Ritter Sport, Brama Brandenburska, Reichstag, Potsdamer Platz, Tiergarten. Wejście do Muzeum Przyrodniczego lub wizyta w Muzeum Techniki. Przejazd do dzielnicy Kudamm, kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Obiad. Zakwaterowanie. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd słynnym Mostem Glienicke do Poczdamu. W programie: spacer po francuskich ogrodach pałacu Sanssouci, Nowy Pałac, Chińska Herbaciarnia, Brama Brandenburska, Dzielnica Holenderska, Rynek z protestancką świątynia projektu Karla Fr. Schinkla, Aleksandrówka- osada rosyjskich śpiewaków, park w stylu angielskim i wejście do pałacu Cecilienhof– miejsce Konferencji Poczdamskiej. Przejazd do Beelitz-Heilstätten: Ścieżka w koronach drzew & Ruiny sanatorium. Powrót ok. 22:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), ubezpieczenie NNW i KL.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

69-50 os. + 5 op.

440 pln

39-35 os. + 3 op.

490 pln

34-30 os. + 3 op.

510 pln

Dodatkowo płatne: bilety wstępu około
10 euro/os.

Podobne wyjazdy

About the Author