SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6.00. Przejazd do miejscowości Hřensko na granicy czesko – niemieckiej. W programie: Spacer szlakiem turystycznym w Parku Narodowym pod Bramę Pravickią o rozpiętości 27 m, wysokości otworu 16 m, wizyta w Sokole Gniazdko-urokliwym pałacyku z 1881r., przejazd do Decina – najniżej położonego miasta w Republice Czeskiej, wejście na wzgórze przyzamkowe z pięknym ogrodem różanym i punktem widokowym na miasto. Spacer po starówce. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd Szwajcarii Saksońskiej. W programie: spacer do grupy skalnej „Bastei” – ze słynnym zawieszonym nad przepaścią kamiennym mostem. Punkt widokowy na rzekę Łabę, ruiny zamku (z zewnątrz). Wizyta na wzgórzu twierdzy Königstein, spacer po dawnych umocnieniach z doskonale zachowanymi elementami fortyfikacji, m.in. zamek Magdaleny, zamek Fryderyka – zbudowany przez Augusta II Mocnego, budynek studzienny ze studnią o głębokości 152,5 m, stara i nowa zbrojownia, kościół garnizonowy. Powrót ok. 21:00

 Dodatkowo płatne: 

  • zestawy słuchawkowe, bilety wstępu, przewodnik, opłaty wjazdowe, parking. (ok. 20 euro/os) 

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), ubezpieczenie NNW i KL.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

580* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author