Kotlina Kłodzka, Góry Stołowe i Skalne Miasto

 Dzień 1 

Zbiórka o godz. 6:00. Wyjazd w stronę Kotliny Kłodzkiej. W programie: Spacer po Kłodzku, most św. Jana, starówka, Twierdza Kłodzka-przejście korytarzami minerskimi pod powierzchnią ziemi, punkt widokowy. Przejazd do Kudowy Zdrój– spacer po uzdrowisku. Obiadokolacja. Gry i zabawy sportowe. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych. Wejście z przewodnikiem na Szczeliniec Wielki- najwyższy szczyt Gór Stołowych (919 m n.p.m.). W trakcie wędrówki zobaczymy kolejne skały o nietypowych kształtach, m.in. „Kwokę”, „Małpoluda”, „Wielbłąda”, „Głowę Księżniczki Emilki” oraz „Słonia”. Po krótkim odpoczynku przejście żółtym i czerwonym szlakiem w stronę malowniczego i naturalnego labiryntu zwanego Błędne Skały, w którym kręcono niektóre sceny z filmu “Opowieści z Narnii”. Wejście z przewodnikiem przez szczeliny i zakamarki pośród wysokich i niskich form skalnych o różnych nazwach, takich jak „Skalne Siodło” czy „Kurza Stopka”. Ostatnim etapem wędrówki będzie przejście czerwonym szlakiem w stronę Kudowy Zdrój. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Adrspachu w Czechach. Zwiedzanie Skalnego Miasta z przewodnikiem. Spacer po niezwykłym labiryncie form skalnych (m.in. Indianin, Głowa Cukru, Dzban, Organy, Rękawica), grota z wodospadem. Czas na pamiątki. Obiad. Powrót w stronę szkoły. Przyjazd około godziny 21:00

Cena zawiera: 

 

   • ubezpieczenie NNW, KL

   • bilety wstępu na terenie Polski

   • opieka pilota,

   • 2 noclegi w pokojach 2-5 os.

   • wyżywienie wg programu

   • przejazd autokarem,

  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Dodatkowo płatne: 200 koron czeskich/osobę ( bilety wstępu do Skalnego Miasta, przewodnik w Czechach)

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

Cena od

700 pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

 

About the Author