BRANDENBURGIA PO SĄSIEDZKU (2 DNI)

Dzień 1 

Wyjazd o 6:00, przejazd do Berlina. W programie: Mur Berliński, spacer po stolicy Niemiec: Aleksanderplatz z wieżą TV, Katedra Berlińska, Wyspa Muzeów, Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Muzeum Czekolady- Ritter Sport, Brama Brandenburska, Reichstag, Potsdamer Platz, Tiergarten. Wejście do Muzeum Przyrodniczego lub wizyta w Muzeum Techniki. Przejazd do dzielnicy Kudamm, kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Obiad. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd słynnym Mostem Glienicke w stronę Poczdamu. W programie: spacer po francuskich ogrodach pałacu Sanssouci, Nowy Pałac, Chińska Herbaciarnia, Brama Brandenburska, Dzielnica Holenderska, Rynek z protestancką świątynią projektu Karla Fr. Schinkla, Aleksandrówka- osada rosyjskich śpiewaków, park w stylu angielskim i pałac Cecilienhof– miejsce Konferencji Poczdamskiej. Czas na pamiątki. Powrót do Polski. Zakończenie wycieczki około godz. 21:00 

W cenie zapewniamy

przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne:  zestawy słuchawkowe, bilety wstępu, przewodnik, opłaty wjazdowe, parking. (ok. 20 euro/os)

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

540* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author