ZŁOTO, FRANKENSTEIN I LABIRYNTY

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 W programie: Spacer po Ząbkowicach Śląskich śladami Frankensteina, Krzywa Wieża, Laboratorium doktora i podziemne korytarze. Zwiedzanie kopalni złota w Złotym Stoku a w niej: podziemny wodospad, sztolnia Gertruda, spotkanie z Gnomem, przejazd podziemną kolejką, muzeum minerałów. Zakwaterowanie. Obiad. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Zwiedzanie Międzygórza, piesza wędrówka na szczyt Iglicznej, przez Wodospad Wilczki i Ogród Bajek. Wizyta w Sanktuarium MB Śnieżnej z punktem widokowym na Śnieżnicki Park Krajobrazowy i Kotlinę Kłodzką. Obiadokolacja. 

Dzień 3 

Po śniadaniu w programie: spacer po zabytkowym centrum Lądka Zdrój, pijalnia wody i park zdrojowy. Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie posiadającej bogatą szatę naciekową. Trasa turystyczna jest ciekawie oświetlona i prowadzi wygodnym chodnikiem przypominającym labirynt. Obiad. Powrót ok. 20:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

720* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author