ZIELONA GÓRA : CENTRUM NAUKI KEPLERA, BACHUSIKI + MRU

Wyjazd o godz. 7:00. Przejazd w okolice Międzyrzecza na zwiedzanie jednego z największych poniemieckich fortyfikacji w Europie. System podziemnych tuneli wybudowano w latach 30-tych XX wieku o łącznej długości ponad 30 km.

Następnie Wizyta w Centrum Nauki Keplera, które obejmuje Planetarium Wenus i Centrum Przyrodnicze. Dwa poziomy interaktywnych pomieszczeń wyposażonych w 87 stanowisk, które pozwalają na realizację wybranych zagadnień z biologii, fizyki i geografii. Na ekspozycjach są prezentacje m.in związane z Układem Słonecznym, meteorytami, zjawiskami optycznym. Spacer po Zielonej Górze Szlakiem Bachusików– rzymskich bożków związanych z miastem. Zobaczymy m.in. konkatedrę, mury obronne, ratusz, palmiarnię z punktem widokowym na miasto. Powrót ok. godz. 20:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu ubezpieczenie NNW

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

150* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author