WARSZAWA W PIGUŁCE

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00 W programie: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem- Placu Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski (bez wnętrz), Katedra św. Jana Chrzciciela, Rynek z Syrenką, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza ze zmianą warty i Ogród Saski, Pałac Kultury i Nauki- wjazd na taras widokowy. Przejazd metrem pod Stadion PGE Narodowy* gdzie z trybun zobaczymy największy obiekt sportowy w kraju. Zakwaterowanie i obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Park Łazienkowski, Pomnik Fryderyka Chopina, Oranżeria, Pałac króla St. Augusta Poniatowskiego zwany Pałacem na Wodzie, Teatr Antyczny. Wizyta Centrum Nauki Kopernik z interaktywną przestrzenią do samodzielnego poznawania świata. To 400 eksponatów, które można dotykać, smakować i doświadczać po swojemu. Spacer po dachu Biblioteki Uniwersyteckiej z pięknym ogrodem i punktem widokowym na Warszawę. Obiad. Powrót ok. godz. 21:30. 

*zwiedzanie stadionu ścieżką: „Poczuj się jak VIP” dodatkowo płatne: 21 zł/ os.

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

480* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author