Warszawa w 3 dni

Dzień 1 

Zbiórka o godz. 6:00, przejazd do Warszawy. Spacer po starówce: Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, Katedra św. Jana Chrzciciela, Rynek z Syrenką (czas na pamiątki ) Barbakan, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza ze zmianą warty i Ogród Saski, Pałac Kultury i Nauki– wjazd windą na punkt widokowy. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Centrum Nauki Kopernik – interaktywnej placówce poświęconej nauce, której celem jest rozwijanie, inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Następnie spacer po ogrodach Biblioteki UW z punktem widokowym na miasto. Przejazd do Łazienek Królewskich: Pomnik Fryderyka Chopina, Oranżeria, Biały Domek, Pałac na Wodzie, Amfiteatr. Wizyta na Powązkach– zwiedzanie zabytkowego cmentarza z grobami wybitnych pisarzy, aktorów i innych ważnych osobistości. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd na Stadion Narodowy zwiedzanie z jedną dostępnych tras, punkt widokowy na najwyższej trybunie, Aleja Piłkarzy i pomnik legendarnego trenera Kazimierza Górskiego Następnie przejazd do Żelazowej Woli- wejście do Muzeum-Domu Fryderyka Chopina, w którym się urodził. Spacer po parku. Obiad. Powrót pod szkołę około godziny 21:00.

Cena zawiera:

 

   • ubezpieczenie NNW,

   • bilety wstępu

   • opieka pilota i przewodnika,

   • przejazd autokarem,

   • 2 noclegi w pokojach 2-5 os.

   • wyżywienie wg programu

  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Cena od

730* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author