WARSZAWA SPORTOWO-CZEKOLADOWA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00. W programie: Muzeum Sportu i Turystyki gdzie poznamy najsłynniejszych sportowców w naszym kraju, zobaczymy ich medale i trofea. Następnie Stadion Narodowy i przejście trasą piłkarza, punkt widokowy na najwyższej trybunie, Aleja Piłkarzy i pomnik legendarnego trenera Kazimierza Górskiego. Przejazd autokarem wokół stadionu Legii Warszawa z pomnikiem piłkarza Kazimierza Deyny. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Warsztaty czekoladowe w fabryce Wedel. Każdy otrzyma gorącą mleczną czekoladę z bitą śmietaną i lentylkami, udekoruje dwa pierniczki w kształcie serca i dowie się skąd pochodzi czekolada a na koniec dostanie dyplom słodkiego cukiernika. Spacer Krakowskim Przedmieściem na Starówkę gdzie zobaczymy m.in: Zamek Królewski, Syrenkę, Barbakan, Ogród Saski z Grobem Nieznanego Żołnierza, Pałac Kultury i Nauki ( z zewnątrz). Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

500* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author