TRÓJMIASTO W PIGUŁCE

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 W programie: Spacer po Gdańsku: port nad Motławą, Wyspa Ołowianka, Zielona Brama, Żuraw, ulica Mariacka, Kościół Mariacki, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Ratusz, Długi Targ, Złota Brama, Katownia i Drzewko Szczęścia. Przejazd na półwysep Westerplatte: Wartownia nr 1, ruiny koszar, Pomnik Obrońców Wybrzeża. Obiad. Zakwaterowanie. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Spacer po malowniczym parku w stylu francuskim w Gdańsku-Oliwa, koncert organowy w najdłuższym kościele w Polsce. Wizyta w Sopocie, Park Zdrojowy, Grand Hotel, najdłuższe drewniane molo w Europie, latarnia morska, „Krzywy domek” i „Monciak”. Powrót do hotelu. Obiad. 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd do Gdyni i Centrum Nauki Experyment, gdzie nauka i zabawa łączą się w jeden cel. Na pięciu wystawach: „Akcja Człowiek”, „Niewidoczne siły”, „Kierunek zdrowie”, „Hydroświat” i „Drzewo życia” poznamy otaczający nas świat. Na spacerze Skwer Kościuszki, Dar Pomorza (z wejściem), Okręt ORP Błyskawica, Oceanarium. Obiad. Powrót ok. godz. 21:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

469 pln

34-30os. + 2op.

499 pln

29-25os. + 2op.

539 pln

Podobne wyjazdy

About the Author