SZLAK PIASTOWSKI I KUJAWY

Dzień 1 

Wyjazd o 8:00. Przejazd do Ostrowa Lednickiego, przeprawa na wyspę, spacer po grodzie Mieszka I i jego syna Bolesława Chrobrego. Zwiedzanie Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie: osada z czasów łużyckich, „Wioska Piastowska”, spotkanie z dawnymi rzemieślnikami, wystawa w muzeum. Przejazd kolejką wąskotorową do Wenecji. Wizyta na zamku „Diabła Weneckiego”, spacer po największym Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Polsce. Zakwaterowanie. Obiad. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Przejazd do Kruszwicy, zwiedzanie Mysiej Wieży, rejs statkiem po jeziorze Gopło, wizyta w romańskiej kolegiacie. Przejazd do Gniezna- dawnej stolicy Polski. W programie: Wzgórze Lecha z katedrą koronacyjną królów Polski, Drzwi Gnieźnieńskie oraz konfesja św. Wojciecha. Spacer wokół rynku w poszukiwaniu królów i królików. Obiad. Powrót ok. godz. 19:00.

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

440* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author