Szczecin i wyspa Wolin

Dzień 1

Zbiórka o godz. 6:00. Wyjazd w stronę Wyspy Wolin o 6:20. W programie: przejście szlakiem turystycznym na punkt widokowy na Wsteczną Deltę Świny i Morze Bałtyckie, dojście nad Jezioro Turkusowe. Przejazd do Wolińskiego Parku Narodowy, spacer do Zagrody Żubrów, dzików, danieli i orła. Wejście na najwyższy klif nad polskim morzem- Wzgórze Gosań o wys. 93 m. Spacer po  Międzyzdrojach: Aleja Gwiazd Kina, promenada, molo, zejście na plażę. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd w stronę Szczecina. Spacer po mieście, w programie: Zamek Książąt Pomorskich– dawna rezydencja włodarzy regionu, pl. Solidarności, kościół św. Piotra i Pawła, Filharmonia Szczecińska przykład architektury współczesnej w mieście, wizytówka miasta – Wały Chrobrego, Bazylika pw. Św. Jakuba Apostoła- wjazd na wieżę katedry skąd rozpościera się najlepsza panorama na miasto. Przejazd do Morskiego Centrum Nauki, gdzie znajduję się ponad 200 eksponatów, które pozwolą zgłębić wiedzę między innymi na temat aspektów życia na wodzie, pod wodą i na statku. Wystawa stała podzielona jest na działy: Cała naprzód!, Życie na morzu, Chlap!, Morski żywioł. To miejsce, gdzie można jednocześnie zobaczyć i dotknąć interaktywne eksponaty. Czas na pamiątki i obiad. W godzinach popołudniowych wyjazd w stronę szkoły. Zakończenie wycieczki około godziny 20:30.

Cena zawiera:

 

   • ubezpieczenie NNW,

   • bilety wstępu

   • opieka pilota i przewodnika,

   • 1 nocleg w pokojach 2-5 os.

   • wyżywienie wg programu

   • przejazd autokarem klasy LUX

  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Cena od

450* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author