SEKRETY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 W programie: Spacer po Zamku Książ szlakiem II Wojny Światowej i rodziny Hochbergów, Sala Maksymiliana, tajemniczy kamień, winda Hitlera, podziemne korytarze, piękne ogrody w stylu włoskim. Zwiedzanie palmiarni księżnej Daisy. Przejście szlakiem turystycznym do pomnika przyrody Cis „Bolko” i ruin zamku Stary Książ. Zakwaterowanie. Obiad. 

Dzień 2 

Śniadanie, W programie: Wizyta w kompleksie Riese w sztolni walimskiej na terenie Gór Sowich. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną po podziemnych pozostałościach z czasów II wojny światowej. Zwiedzanie Świdnicy: Kościół Pokoju wpisany na listę UNESCO, starówka z kolorowymi kamienicami, ławeczka Marii Cunitz, Muzeum Kupiectwa (zewnątrz) i katedra z najwyższą wieżą na Śląsku. Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

490* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author