Praga i Skalne Miasto

 Dzień 1 

Zbiórka o godz. 5:30. Wyjazd w strone Pragi. Zwiedzanie stolicy Czech rozpoczniemy na Hradczanach, przejdziemy na rynek hradczański, gdzie zobaczymy: pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, kompleks Zamku Królewskiego, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się na zwiedzanie Malej Strany i Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Czas na zakupy i pamiątki. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Adrspachu w Czechach. Zwiedzanie Skalnego Miasta z przewodnikiem. Spacer po niezwykłym labiryncie form skalnych (m.in. Indianin, Głowa Cukru, Dzban, Organy, Rękawica), grota z wodospadem. Czas na pamiątki. Obiad. Powrót w stronę szkoły. Przyjazd około godziny 20:00.

Cena zawiera:

 

   • ubezpieczenie NNW, KL

   • opieka pilota,

   • 1 nocleg w pokojach 2-5 os.

   • wyżywienie wg programu

   • przejazd autokarem,

  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Dodatkowo płatne: 500 koron czeskich/osobę ( bilety wstępu do Skalnego Miasta, Zamek Hradczański ze Złotą Uliczką, Salą Władysława, Kościół św. Jerzego, Katedra św. Wita, przewodnik w Czechach)

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

Cena od

550* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h

About the Author