PARYŻ W PIGUŁCE

 Dzień 1 

Zbiórka o godzinie 14:00. Przejazd przez Niemcy, Belgię w stronę Paryża. 

Dzień 2 

Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Zwiedzanie miasta (pieszo i komunikacją miejską) W programie: : Dzielnica Łacińska: Panteon, Sorbona, gwarny bulwar Saint-Michel, bulwar Saint- Germain z licznymi kawiarniami i butikami Centrum Ile de la Cite z gotycka katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle, Pałac Sprawiedliwości i Cociergerie-pierwsza siedziba królów i więzienie królewskie, Muzeum Luwr z kolekcją dzieł sztuki z całego świata, Ogrody Tuilleries i plac Concorde ,Opera Garniera i Plac Vendome z kolumną Napoleona. Spacer po Champs Elysees, Łuk Triumfalny. Obiadokolacja i przejazd do hotelu. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu w programie: Przejazd do Paryża: Spacer po Cmentarzu Pere Lachise z grobami F. Chopina, Edith Piaf, Morrisonem, Piotr Abelard i Heloiza, Honoriusz Balzac z żoną Eweliną Hańską. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy La Defense. Wjazd na Wieżę Eiffla, Pola Marsowe i Pałac Inwalidów. Przejazd na wzgórze Montmartre, Bazylika Sacre Coeur, Plac Pigalle. Obiadokolacja. Wyjazd do Polski. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. 

Dzień 4 

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

Cennik

Cena od

1290* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author