ŁÓDŹ I PARK PRZYGÓD MANDORIA

Dzień 1 

Wyjazd o 7:00. W programie: Muzeum Włókiennictwa z rekonstrukcją tkalni z XIX w., multimedialnym pokazem w „Kotłowni”, spacer po Skansenie Łódzkiej Architektury Drewnianej, pomnik „Trzy Misie”. Przejazd autokarem przez zabytkową dzielnicę Księży Młyn. Przejście ulicą Piotrkowską szlakiem murali i secesyjnych kamienic, ławeczka Tuwima, fortepian Rubinsteina, Aleja Gwiazd Filmowych, Pasaż Róży. Seans w najnowocześniejszym planetarium w Polsce w zabytkowej elektrowni EC1. Wizyta w Manufakturze- jednej z najbardziej stylowych centrów handlowych w Polsce. Zakwaterowanie. Obiad. 

Dzień 2 

Po śniadaniu zabawa w największym parku rozrywki pod dachem w Polsce. W programie: Największa w kraju dwupoziomowa karuzela wenecka, Jedyny w kraju roller-coaster jeżdżący w ciemności, strzelnica z historycznymi karabinami, olbrzymi okręt wirujący nad portem, zjeżdżalnia z aż 6-cioma torami, lustrzany labirynt, rowerki wodne dla dzieci, gigantyczny małpi gaj i wiele innych atrakcji. Park „Miasto Przygód” to miejsce na świetną zabawę przy jednoczesnym poznawaniu świata wynalazków. Obiad. Powrót ok. godz. 20:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

500* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author