ŁEBA, RUCHOME PIASKI i SEAPARK

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00, przejazd do Słowińskiego Parku Narodowego. W programie: spacer na latarnie morską w Czołpinie, zwiedzanie Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach– prezentujące kulturę Słowińców – ludności zamieszkałej niegdyś nad jeziorami Gardno i Łebsko. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd meleksami z Rabki do wyrzutni Rakiet, spacer przez ruchomy wydmy i powrót brzegiem morza. Następnie zwiedzanie Łeby: Pozostałości murów gotyckiego kościoła św. Mikołaja, Stare domki rybackie, port, Aleja Prezydentów, czas na pamiątki. Obiadokolacja. Integracja na ośrodku i ognisko. Nocleg 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd do Parku Rozrywki Sea Park w Sarbsku. W programie: Muzeum Marynistyczne z Wrakiem na głowie, Oceanarium prehistoryczne 3D, pokaz karmienia fok w największym fokarium w Polsce, szkolenie kotików, park miniatur, park linowy i plac zabaw. Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

720* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author