KRAKÓW – OJCÓW – WIELICZKA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00, W programie: Ojcowski Park Narodowy – spacer doliną Prądnika, Zamek Pieskowa Skała z zewnątrz, Maczuga Herkulesa, ruiny gotyckiego zamku w Ojcowie, Igła Deotymy, Brama Krakowska, Jaskinia Łokietka (wewnątrz). Zakwaterowanie. Obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu zwiedzanie Krakowa, w programie Wzgórze Wawelskie, renesansowy dziedziniec zamku, katedra z Dzwonem Zygmunta i kryptą królów Polski, Pomnik Psa Dżoka, spacer Traktem Królewskim obok Uniwersytetu Jagiellońskiego do Rynku z Sukiennicami, Kościołem Mariackim z ołtarzem Wita Stwosza, Brama Floriańska i Barbakan oraz największe Planty w Polsce. Na koniec odwiedzimy Krakowski Kazimierz znany z synagog, niesamowitego klimatu i najlepszych zapiekanek w Polsce. Obiadokolacja, nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd do Wieliczki– miasta soli i tężni solankowych. Jednym z szybów zejdziemy do kopalni wpisanej na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Uważana jest za jeden z 7 Cudów w Polsce. Przejście podziemną trasą turystyczną przez olbrzymie wyrobiska, chodniki, komory i kaplicę św. Kingi. Spacer po mieście: Zamek Żup Krakowskich (z zewnątrz) Rynek Górny z malowidłem 3D. Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

770* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author