KRAINA 44 WYSP I SZCZECIN

 Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00. W programie: wizyta w wiosce Wikingów na wyspie Wolin, spacer po mieście, kolegiata św. Mikołaja, obrotowy most. Przejazd do Zielonki: przejście szlakiem na punkt widokowy na Wsteczną Deltę Świny i Morze Bałtyckie, dojście nad Jezioro Turkusowe. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Woliński Park Narodowy, spacer do Zagrody Żubrów, dzików, danieli i orła. Wejście na najwyższy klif nad polskim morzem- Wzgórze Gosań o wys. 83 m Wizyta w Międzyzdrojach: Aleja Gwiazd Kina, promenada, molo. Przeprawa na wyspę Uznam do centrum Świnoujścia, spacer po Parku Zdrojowym, Fort Anioła, wiatrak „Stawa Młyny” z legendą o rybaku. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu w programie: Fort Gerharda z przeszkoleniem i musztrą dla każdego uczestnika prowadzona w zabawny sposób, wejście na najwyższą latarnie w Polsce. Przejazd do centrum Szczecina. Objazd po mieście autokarem połączony ze zwiedzaniem pieszym. W programie m.in. Zamek Książąt Pomorskich– dawna rezydencja włodarzy regionu, pl. Solidarności, kościół św. Piotra i Pawła, Filharmonia Szczecińska najnowszy przykład architektury współczesnej w mieście. Następnie wizytówka miasta – Wały Chrobrego, spacer do kolejnego symbolu miasta Bazylika pw. Św. Jakuba Apostoła. Wjazd na wieżę katedry skąd rozpościera się najlepsza panorama na okolicę . Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

680* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author