Kotlina Kłodzka, Praga i Skalne Miasto

Dzień 1 

Zbiórka o godz. 6:00. Wyjazd w stronę Kotliny Kłodzkiej. W programie: Spacer po Kłodzku, most św. Jana, starówka, Twierdza Kłodzka-przejście korytarzami minerskimi pod powierzchnią ziemi, punkt widokowy. Przejazd do Kudowy Zdrój-spacer po uzdrowisku. Obiadokolacja. Gry i zabawy sportowe. Nocleg.

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Pragi. Zwiedzanie stolicy Czech rozpoczniemy na Hradczanach, przejdziemy na rynek hradczański, gdzie zobaczymy: pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, kompleks Zamku Królewskiego, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się na zwiedzanie Malej Strany i Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Czas na zakupy i pamiątki. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Adrspachu w Czechach. Zwiedzanie Skalnego Miasta z przewodnikiem. Spacer po niezwykłym labiryncie form skalnych (m.in. Indianin, Głowa Cukru, Dzban, Organy, Rękawica), grota z wodospadem. Czas na pamiątki. Obiad. Powrót w stronę szkoły. Przyjazd około godziny 21:00.

Cena zawiera: 

 

   • ubezpieczenie NNW, KL

   • bilety wstępu na terenie Polski

   • opieka pilota,

   • 2 noclegi w pokojach 2-5 os.

   • wyżywienie wg programu

   • przejazd autokarem,

  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Dodatkowo płatne: 500 koron czeskich/osobę ( bilety wstępu do Skalnego Miasta, Zamek Hradczański ze Złotą Uliczką, Salą Władysława, Kościół św. Jerzego, Katedra św. Wita, przewodnik w Czechach)

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

Cena od

700* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h

About the Author