KASZUBY I PARK ROZRYWKI WONDERLAND

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00. W programie Park Rozrywki Wonderland w Człuchowie: ogród ZOO z tygrysem, lwem, żubrem, alpakami oraz zwierzyniec z karmieniem małych kóz i królików. Zabawa w parku rozrywki, zjazd na gumowym pontonie, Luna Loop-wirujący walec, kule wodne i dmuchane poduszki. Spotkanie z bohaterami znanych baśni i filmów. Przejazd na lekcje j. kaszubskiego do Kaszubskiego Skansenu Etnograficznego. Zobaczymy dawną szkołę, ławki z gęsim piórem i zaśpiewamy „Kaszebskie nuty”. Zakwaterowanie i obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, „Dom na głowie” gdzie łóżka i krzesła są na suficie, najdłuższa deska świata, bunkier z inscenizacją nalotu bombowego, dom Sybiraka, największy fortepian. Wejście na Wieżycę– najwyższy szczyt na Pomorzu, to punkt widokowy na zielone płuca regionu czyli Kaszubski Park Krajobrazowy. Obiad. Powrót ok. 20:30 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

319 pln

34-30os. + 2op.

349 pln

29-25os. + 2op.

389 pln

Podobne wyjazdy

About the Author