KARKONOSZE Z KARPACZEM

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 

W programie zwiedzanie Karpacza: Dziki Wodospad, Skocznia Orlinek, Zapora na Łomnicy, Pomnik Ducha Gór, , Aleja Himalaistów, Muzeum Zabawek z kolekcja z całego świata, przejazd Karkonoską Drezyną Ręczną, spacer Górniczym Szlakiem do niewielkiej jaskini. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. 

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Karpacza Górnego, wejście z przewodnikiem górskim na Śnieżkę. Na trasie Strzecha Akademicka, Schronisko Samotnia, Dom Śląski, Kaplica św. Wawrzyńca, Świątynia Wang. Obiad. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd do Park Miniatur w Kowarach– 50 obiektów z Dolnego Śląska pomniejszonych o 25 razy. Spacer po mieście, Aleja Kolarzy, Muzeum Sentymentów, w którym zobaczymy jak żyło się 20, 30, 40 lat temu. Jak wyglądały pokoje dla dzieci i czym bawiły się w wolnym czasie. Obiad. Powrót ok. godz. 20:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

690* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author