KARKONOSZE I SZKLARSKA PORĘBA

Dzień 1 

Wyjazd godz. 7:00 

Przejazd w stronę Szklarskiej Poręby. Spacer po enklawie Karkonoskiego Parku Narodowego- wejście na Zamek Chojnik z punktem widokowym na Karkonosze, legenda o Kunegundzie, czas na pamiątki. Następnie udamy się na wędrówkę do jednego z najpiękniejszych wodospadów w naszym kraju zwanego Wodospadem na Podgórnej. Przejazd do Szklarskiej Poręby- spacer po centrum z pomnikiem Liczyrzepy. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Szrenicę, przejście Szlakiem im. M. Orłowicza do Śnieżnych Kotłów- malowniczy widok urwiska skalnego, Schronisko Górskie Hala Szrenicka, zejście do Wodospadu Kamieńczyka. Obiadokolacja. 

Dzień 3 

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Leśnej Huty– wizyta w centrum szkła. Następnie wybierzemy się na lekką wędrówkę leśnym i górskim szlakiem obok Chaty Walońskiej przez Wodospad Szklarki do niezwykłej skały nazywanej „Chybotkiem”. Wycieczkę zakończymy przy rewelacyjnym tarasie widokowym na Karkonosze i Szklarską Porębę zwanym „Złotym Widokiem”. Obiad. Powrót pod szkołę około godz. 20:00. 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

680* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author