JARMARK W POCZDAMIE

Wyjazd ok o godz. 6:00. Przyjazd do Poczdamu. W programie: Nowy Ogród i wizyta na dziedzińcu pałacu Cecilienhof- miejsca podpisania w 1945 r. Konferencji Poczdamskiej. Przejazd do zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku francuskim z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią. Przejście przez Bramę Brandenburską do centrum miasta, pobyt na jarmarku adwentowym z przystrojonymi straganami, gorącą czekoladą i Bratwurstem. Spacer po Dzielnicy Holenderskiej, gdzie odbywa się Jarmark Św. Mikołaja. Powrót ok. 22:00. 

*Wizyta w ogrodzie tropikalnym Biosfera (20 tys. tropikalnych roślin i zwierząt, dom motyli – gatunki motyli z Azji i Ameryki Łacińskiej, pokazany cykl życia od jajka do larwy, obserwacje z mikroskopem i lunetą) dodatkowo płatna ok. 10 EUR

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

170* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author