INTEGRACJA NA KASZUBACH

Dzień 1 

Zbiórka o godz. 7:00. Przejazd do Bydgoszczy– spacer po Wyspie Młyńskiej i Starym Rynku, spichrze nad Brdą, kościół farny i słynna rzeźba „Przechodzący przez rzekę”. Pokaz multimedialny „Spotkanie z Panem Twardowskim”- słynnym czarnoksiężnikiem. Wizyta w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie dowiemy się wielu ciekawostek związanych z naszą higieną. Podczas warsztatów zaprojektujemy swoje mydło, które zabierzemy ze sobą. Przejazd na lekcje j. kaszubskiego do Kaszubskiego Skansenu Etnograficznego. Zobaczymy dawną szkołę, ławki z gęsim piórem i zaśpiewamy „Kaszebskie nuty”. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Integracja przy muzyce. Ognisko. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, „Dom na głowie”, gdzie łóżka i krzesła są na suficie, najdłuższa deska świata, bunkier z inscenizacją nalotu bombowego, dom Sybiraka, największy fortepian. Wejście na Wieżycę– najwyższy szczyt na Pomorzu, to punkt widokowy na zielone płuca regionu czyli Kaszubski Park Krajobrazowy./ lub zamiennie jedyne w Polsce Muzeum Hymnu w Polsce, które mieści się w dawnym dworku Wybickiego w Będominie. Obiad. Powrót do ok. 19:30 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg, wyżywienie ( śniadanie obiadokolacja, ), bilety wstępu ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cena od

450* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author