GDAŃSK I SOPOT NA CHWILĘ

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 W programie: zwiedzanie Gdańska– port nad Motławą, Zielona Brama, Ratusz, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Kościół Mariacki, Drzewko Szczęścia, Żuraw z Długim Pobrzeżem. Przejazd na półwysep Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II wojna światowa. Zobaczymy cmentarz poległych polskich żołnierzy z 1939 r. , Wartownie nr 1, ruiny koszar oraz Pomnik Obrońców Wybrzeża. Zakwaterowanie, obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Hevelianum– miejsce gdzie nauka przeplata się z zabawą. Przejście przez wystawy „Wehikuł czasu – człowiek i pocisk”, „Z energią!” i pracownia REenergii, „Zabawy z historią”. Punkt widokowy na miasto. Przejazd do Sopotu na spacer po słynnym „Monciaku” i najdłuższym drewnianym molo w Europie. Zobaczymy „Krzywy dom” i luksusowy Grand Hotel. Obiad. Powrót ok. godz. 21:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

430* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author