BYDGOSZCZ I DINOZAURY W SOLCU

 Dzień 1 

Zbiórka o 7:00 i przejazd do Bydgoszczy. W programie: Muzeum Wodociągów w wieży ciśnień z punktem widokowym na miasto, na szlaku H2O dowiemy się co to jest woda, skąd się bierze i jak trafia do kranów. Spacer po Wyspie Młyńskiej i Starym Rynku, Spichrze nad Brdą, kościół farny i słynna rzeźba „Przechodzący przez rzekę”. Pokaz multimedialny „Spotkanie z Panem Twardowskim”- słynnym czarnoksiężnikiem. Wizyta w Muzeum Mydła i Historii Brudu gdzie dowiemy się wielu ciekawostek związanych z naszą higieną. Podczas warsztatów zaprojektujemy swoje mydło, które zabierzemy ze sobą na pamiątkę. Zakwaterowanie. Obiad. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Jura Parku w Solcu Kujawskim. W programie: spacer ścieżką dydaktyczna z ponad setką modeli dinozaurów w skali 1:1, seans w kinie 5D, zabawa w Parku Rozrywki na łańcuchowych karuzelach i dmuchanych zjeżdżalniach, szaleństwo na placu zabaw z parkiem linowym, paszczą T-Rexa i jajem dinozaura. Wizyta w Park Miniatur i Muzeum Ziemi z kolekcją skamieniałości. Obiad. Powrót ok. 20:00. 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja, obiad na powrocie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

Cena od

440* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author