BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU

Dzień 1 

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd na Węgry do Esztergomu. W programie: Bazylika Ostrzyhomska- największy kościół katolicki na Węgrzech, punkt widokowy na Dunaj i miasto Sturovo. Następnie przejazd do barokowego miasteczka Szentedre na spacer po jego historycznym centrum z licznymi cerkwiami, malowniczymi kamieniczkami i słynnym Muzeum Marcepana. Przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Pesztu: Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia i spacer do Zamku Vajdahunyad i Term Széchenyi, przejazd najstarszym metrem w kontynentalnej Europie, Wielka Synagoga, wejście do Bazyliki św. Stefana, Plac Kossutha z imponującym budynkiem Parlamentu, spacer ulicą Vaci do hali targowej zaprojektowanej przez Gustawa Eiffla. Czas na zakupy. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Wieczorny rejs statkiem po Dunaju. Powrót do hotelu na nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd na Górę Gelerta, spacer wokół cytadeli do punktu widokowego na miasto. Wjazd na Wzgórze Zamkowe i zwiedzanie Budy: Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Pałac Sandor (Pałac Prezydencki) kolejka terenowa Siklo i Zamek Królewski. Czas na pamiątki. Przejazd do Wyszehradu na spacer po twierdzy, z której roztacza się panorama Zakola Dunaju. Wyjazd z w godzinach popołudniowych i przejazd do Polski. 

Dzień 4 

Powrót w godzinach porannych.

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), ubezpieczenie NNW i KL.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cena od

1100* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author