BERLIN W PIGUŁCE

 Zbiórka o godz. 6:00 przed szkołą, przejazd do Berlina. W programie: Mur Berliński, Poczdamer Platz, Reichstag – siedziba niemieckiego Parlamentu ( z zewnątrz), Brama Brandenburska – najbardziej znana budowla w Niemczech, symbol niemieckiego podziału i zjednoczenia; Plac Paryski, spacer Aleją Unter den Linden, Uniwersytet Humboldta, Muzeum Czekolady- Ritter Sport, Arsenał, Niemiecka Opera Państwowa, barokowa Katedra św. Jadwigi, Pałac Republiki oraz Czerwony Ratusz, Katedra Berlińska, Alexanderplatz – symbol Berlina Wschodniego, Wyspa Muzeów – kompleks muzealny wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Czas na zakupy i posiłek ( we własnym zakresie). Wyjazd z Berlina ok. godz. 18:00. Powrót do Poznania około godziny 22:00.

 Dodatkowo płatne ( ok. 5 euro/os.) 

*Muzeum Przyrodnicze- z kolekcją minerałów i meteorytów, największym szkieletem dinozaura na świecie. W zbiorach są wymarłe gatunki zwierząt i te które mieszkały w berlińskim ZOO. 

*Muzeum Techniki i Spectrum- z najstarszym komputerem na świecie, kolekcją pociągów, statków, rowerów i samolotów. W Spectrum interaktywne sale z optyką, wahadłem Foucaulta i „Domkiem Babajagi”.

 Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport ! 

Cennik

Cena od

180* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author