BERLIN I LEGOLAND

 Zbiórka pod szkołą o godz. 5:45. Przejazd w stronę do Berlina. W programie:, spacer po stolicy Niemiec: Aleksanderplatz z wieżą TV, Katedra Berlińska, Wyspa Muzeów, Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Muzeum Czekolady- Ritter Sport, Brama Brandenburska, Reichstag, Potsdamer Platz, Tiergarten, Mur Berliński. Wejście do Legoland Discovery– to plac zabaw z ponad 5 milionów klocków Lego, atrakcje Berlina zbudowane z Lego, tor przeszkód w NINJAGO City Adventure, fabryka klocków, filmy 4D z fantastycznymi efektami specjalnymi. Czas na zakupy i posiłek (we własnym zakresie). Powrót do szkoły około godziny 22:00. 

 *Dodatkowo płatne: 10-15 euro za bilet do Discovery Legoland, usługa przewodnika.

*Legoland Discovery- to plac zabaw z ponad 5 milionów klocków Lego, atrakcje Berlina zbudowane z Lego, tor przeszkód w NINJAGO City Adventure, fabryka klocków, filmy 4D z fantastycznymi efektami specjalnymi.

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport

Cennik

Cena od

180* pln

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Podobne wyjazdy

About the Author