KRAINA 44 WYSP

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 7:00 

W programie: wizyta w wiosce Wikingów na wyspie Wolin, spacer po mieście, kolegiata św. Mikołaja, obrotowy most. Przejazd do Zielonki-przejście szlakiem na punkt widokowy na Wsteczną Deltę Świny i Morze Bałtyckie, dojście nad Jezioro Turkusowe. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu w programie: Woliński Park Narodowy, spacer do Zagrody Żubrów, dzików, danieli i orła. Wejście na najwyższy klif nad polskim morzem- Wzgórze Gosań o wys. 83 m Wizyta w Międzyzdrojach: Aleja Gwiazd Kina, promenada, molo, Oceanarium z bajecznie kolorowymi rybami z różnych zakątków świata. 

Dzień 3 

Po śniadaniu w programie: Fort Gerharda z przeszkoleniem i musztrą dla każdego uczestnika prowadzona w zabawny sposób, wejście na najwyższą latarnie w Polsce. Przeprawa na wyspę Uznam do centrum Świnoujścia, spacer po Parku Zdrojowym, Fort Anioła, wiatrak „Stawa Młyny” z legendą o rybaku. Obiad. Powrót ok. 21:00 

W cenie zapewniamy

  •  przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

499 pln

34-30os. + 2op.

539 pln

29-25os. + 2op.

569 pln

Podobne wyjazdy

About the Author