Wiedeń i Morawski Kras – Poznaj polskie ślady w Europie

Dzień 1

Zbiórka o godz. 4:00, przejazd w stronę Czech. W programie: spacer po Jaskini Punkvy  z przepaścią Macocha na terenie Moraw. Krótki spacer po Ołomuńcu- Katedra św. Wacława i Tablica upamiętniająca Króla Jana III Sobieskiego na Górnym Rynku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Wiednia. Całodzienny pobyt w stolicy Austrii. W programie: zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem największych atrakcji-Zespół Pałacowy Hofburg, Opera, Dom Hundertwassera, katedra św. Szczepana, wejście do Muzeum Historii Naturalnej z bogatą kolekcją szkieletów dinozaurów, minerałów i innych skarbów geologicznych. Pomnik Franciszka Kulczyckiego, Trześniewski- sieć barów kanapkowych Przejazd do letniej rezydencji cesarskiej Schonbrunn– spacer po parku, wejście na punkt widokowy z Gloriettą. Czas na pamiątki. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd na wzgórze Kahlenberg z przepięknym widokiem na Wiedeń-  miejsce znane ze słynnej „Odsieczy wiedeńskiej”  Jana III Sobieskiego z 1683 roku. Wizyta w kaplicy św. Józefa. Czas na pamiątki. Wyjazd z Austrii w stronę Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

  • ubezpieczenie NNW, KL
  • opieka pilota,
  • zwiedzanie według programu
  • 2 noclegi w pokojach 2-5 os.
  • wyżywienie zgodnie z programem (2 śniadania, 2 obiadokolacje)
  • przejazd autokarem klasy LUX
  • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Dodatkowo płatne:

bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, opłaty wjazdowe i lokalne, parkingi, opłaty przewodnickie (50 euro)

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

cena od

1200 * pln

* Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

About the Author