TATRY – KRAKÓW – PODHALE

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00, przejazd w stronę Zakopanego. W programie spacer po Lanckoronie słynnym miasteczku galicyjskim nazywane „miastem aniołów” lub miastem-skansenem ze względu na zabytkową, drewnianą zabudowę. Spacer po historycznym centrum. Zakwaterowanie. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu zwiedzanie Zakopanego. W programie: spacer po Krupówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, skocznia narciarska Wielka Krokiew, przejazd do wsi Ząb- spacer na Gubałówkę i Butorowy Wierch. Zjazd wyciągiem krzesełkowym do centrum. Wizyta 

w Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu wycieczka na Morskie Oko przez Wodogrzmoty Mickiewicza na wysokość ok. 1400 m n.p.m. 

Dzień 4 

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę w Pieniny. W programie: zamek w Niedzicy położony nad Jeziorem Czorsztyńskim, spacer po zaporze. Czas na pamiątki. Spływ słynnym przełomem Dunajca tradycyjnymi tratwami na trasie Sromowce Wyżne – Szczawnica, z formacjami skalnymi i opowieściami pienińskich flisaków. Po zakończeniu spływu powrót do hotelu. Obiadokolacja. 

Dzień 5 

Po śniadaniu przejazd do Krakowa. W programie: Wzgórze Wawelskie- Katedra, krypty. Trakt Królewski z Domem Długosza, Rynek Główny, Bazylika Mariacka, Sukiennice, Brama Floriańska, Barbakan. Obiadokolacja. Powrót w godzinach wieczornych. 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

829 pln

34-30os. + 2op.

899 pln

29-25os. + 2op.

969 pln

Podobne wyjazdy

About the Author