SKARBY PODLASIA

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 6:00, przejazd do Białegostoku. W programie: spacer po stolicy Podlasia, Pałac Branickich z ogrodem w stylu włoskim, Katedra Najświętszej Maryi Panny, Rynek z ratuszem, Cerkiew prawosławna, Dom Zamenhofa. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Białowieży. W programie: Białowieski Park Narodowy i spacer ścieżką przyrodniczą Szlakiem Dębów Królewskich i Książąt Litewskich. Rezerwat Pokazowy Żubrów gdzie spotkamy m.in. żubronia, daniele i łosia. Zwiedzanie Białowieży: Park i pałac z czasów carskich, obelisk Augusta III na grobli, Dworek Gubernatora. Czas na pamiątki i regionalne przysmaki. Przejazd do Hajnówki na zwiedzanie Soboru św. Trójcy. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu przejazd do Supraśla. W programie: cerkiew obronna, spacer po mieście. Muzeum Sztuki Drukarskiej i Papiernictwa – warsztaty z czerpania papieru. Wizyta w Kruszynianach i zwiedzanie zabytkowego meczetu na Szlaku Tatarskim. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 4 

Po śniadaniu przejazd do Grabarki. W programie: spacer po świętym miejscu kościoła prawosławnego Górze Krzyży i sanktuarium zwanym „ Jasną Górą Podlasia”. Zwiedzanie Drohiczyna- stolicy historycznego Podlasia, dawne grodzisko Góra Zamkowa z widokiem na przełom Bugu. Obiad. Powrót ok. 22:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

649 pln

34-30os. + 2op.

710 pln

29-25os. + 2op.

760 pln

Podobne wyjazdy

About the Author