Poczdam- jarmark świąteczny + Biosfera

 Zbiórka o godz. 6:00. Przejazd do Poczdamu. W programie: Nowy Ogród i wizyta na dziedzińcu pałacu Cecilienhof- miejsca podpisania w 1945 r. Konferencji Poczdamskiej. Przejazd do zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku francuskim z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią. Przejście przez Bramę Brandenburską do centrum miasta, pobyt na jarmarku adwentowym z przystrojonymi straganami, gorącą czekoladą i Bratwurstem. Spacer po Dzielnicy Holenderskiej, gdzie na początku grudnia odbywa się Jarmark Św. Mikołaja. Powrót ok. 21:30.

Cena zawiera:

    • ubezpieczenie NNW i KL
    • opieka pilota i przewodnika,
    • przejazd autokarem klasy LUX
    • 1 opiekun na 10 osób bezpłatnie

Biosfera Poczdam- tropikalny ogród botaniczny z kolekcją 20000 roślin z 350 gatunków w tym orchidee i drzewa o wysokości do 14 metrów. Znajdują się tu także tropikalne uprawy, wodospad, dwa jeziora, różne gatunki zwierząt m.in. legwany, węże, pająki, motylarnia z kolekcją 30 tropikalnych owadów.

Dodatkowo płatne: 10 euro/os. (bilet wstępu, przewodnik, parking)

 

*Dokładną cenę wycieczki ustalamy po wysłaniu przez Państwa zapytania na nasz adres e-mail, w którym prosimy o podanie wielkości grupy, wieku uczestników, terminu wycieczki oraz miejsca wyjazdu. Przygotowaną ofertę prześlemy w ciągu max. 48 h.

Obowiązkowo: Ważny dowód osobisty lub paszport 

Cena od

150 pln
About the Author