BIESZCZADY

Dzień 1 

Wyjazd o godz. 5:15 Przejazd do Łańcuta – spacer po mieście i parku przypałacowym stworzonym w stylu włoskim i francuskim. Pałac jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Bieszczad. W programie: spacer po koronie zapory wodnej w Solinie ze wspaniałym widokiem na otaczające wzgórza. Rejs stateczkiem po jeziorze w Polańczyku. Następnie przejazd fragmentem Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej: Lesko z Zamkiem Kmitów, rynek z ratuszem i kamieniczkami, największy cmentarz żydowski w Bieszczadach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 3 

Po śniadaniu wyjście na całodniową wycieczkę górską. W programie: spacer po Połoninie Wetlińskiej z przejściem do Chatki Puchatka lub wędrówka Głównym Szlakiem Beskidzkim z Ustrzyk Górnych – przez Szeroki Wierch – Przełęcz pod Tarnicą – Halicz – Rozsypaniec – Przełęcz Bukowska do Wołosatego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 4 

Po śniadaniu. Przejazd bieszczadzką kolejką leśną na trasie Majdan- Balnica. Spacer po Cisnej: kultowa Siekierezada, słynąca z wyjątkowego klimatu i niezwykłego diabelskiego wystroju, pracownia Ikon, czas na pamiątki. Przejazd do Ustrzyk Górnych- zwiedzanie Muzeum Turystyki Górskiej. Cerkiew w stylu bojkowskim w Smolniku. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

Dzień 5 

Po śniadaniu przejazd do Sanoka. Spacer po miasteczku galicyjskim. Zwiedzanie Parku Etnograficznego uważanego za największy skansen w Polsce. Obiad. Powrót ok. 23:00 

W cenie zapewniamy

  • przejazd autokarem, opiekę pilota i przewodnika, nocleg w pokojach 2-5 os., wyżywienie ( śniadanie, obiadokolacja ), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Katalog wycieczki szkolne 2021 2022

Cennik

45-40os. + 4op.

799 pln

34-30os. + 2op.

899 pln

29-25os. + 2op.

969 pln

Podobne wyjazdy

About the Author